Rozmaitości

Takie tam. O tym, czemu nie pokazuję twarzy syna w internetach.

Ramy wolności dziecka od dnia urodzenia wyznaczają rodzice.To my decydujemy o tym, co małemu człowiekowi wolno, a czego nie. W ten sposób próbujemy wpoić mu właściwe postawy, nauczyć umiejętności przetrwania w złowrogim świecie i zapewnić świetlaną przyszłość.

Nie ma nudy czyli książki podróżnicze, które warto przeczytać.

Kina, teatry, bary i restauracje – wszystko zamknięte. To idealny czas aby zrobić te rzeczy, które zawsze odkładamy na później. Posprzątać nigdy niesprzątane zakamarki, przesadzić kwiaty, obejrzeć kolejny serial ale przede wszystkim nadrobić zaległości czytelnicze!

Książki dla małego podróżnika.

Wierzę, że dobra książka potrafi rozbudzić dziecięcą ciekawość, być siłą sprawczą, motorem do działania i to od nas zależy czy nasze dziecko spędzi wieczór oglądając kolejną kreskówkę czy zgłębiając tajemnice świata.

Książki, które warto przeczytać przed wyjazdem do Azji Płd – Wsch

Jeździmy coraz więcej i dalej. Marzenia o wyjeździe do Wietnamu, Kambodży czy Tajlandii są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Szukamy egzotyki: turkusowej wody, palm i świeżych kokosów ignorując wszystko to, co za tymi sielskimi obrazkami stoi. A warto zajrzeć głębiej, zastanowić się przez chwilę, wniknąć w tamtejszego człowieka w jego historię i kulturę. Dlatego przygotowałam dla […]